درباره هیراد مارکت

شرکت همراه رایان سازان هیراد از سال 1380 فعالیت خود را در زمینه واردات، خرید و فروش موبایل و کالاهای دیجیتال آغاز کرده است.

در حال حاضر این فروشگاه پس از گذشت 20 سال سابقه درخشان در زمینه خرید و فروش کالاهای دیجیتالی همانند موبایل، تبلت، هندزفری، ساعت هوشمند و انواع لوازم جانبی موبایل و تبلت، پا در دنیای بی‌نهایت اینترنت و تکنولوژی نهاده و در همین راستا فروشگاه اینترنتی هیراد مارکت را راه‌اندازی کرد.

این فروشگاه قصد دارد با استفاده از تجربیات چندین ساله خود، همراه با ارائه‌ی بهترین قیمت و خدمات در زمینه خرید اینترنتی گوشی موبایل، تجربه‌ای شیرین را برای مشتریان عزیز رقم بزند.

چرا هیراد مارکت؟

فروشگاه اینترنتی خرید لوازم دیجیتال هیراد مارکت با هدف معرفی محصولات جدید و باکیفیت، بررسی و فروش محصولات الکترونیک شامل: انواع گوشی موبایل، موبایل‌های فبلت، تبلت‌ها، گجت و … برای سهولت دسترسی و خرید آنلاین کاربران ایرانی راه اندازی شده است.
هیراد مارکت با فراهم کردن روش‌های نوین پرداخت آسان، امکان خرید را در هر زمان و مکانی، با شرایط ساده، برای مشتریان خود ایجاد کرده است.
شما در هیراد مارکت با بهره گیری از توصیه‌ها و راهنمایی‌های مشاوران تجربه‌ی خرید هوشمندانه‌‌ای را برای خود به ارمغان می‌آورید.