منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.

نمایش 1 - 12 کالا از 108

 • اپل واچ اولترا 2 سایز 49 میلی متری بند اوشن
  آبیسفیدنارنجی
  تخفیف!

  اپل واچ اولترا 2 سایز 49 میلی متری بند اوشن

  قیمت اصلی ۴۳,۴۹۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۲,۳۹۹,۰۰۰ تومان است. %3
  رنگ
  گارانتی
  قیمت اصلی ۴۳,۴۹۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۲,۳۹۹,۰۰۰ تومان است.
  بروزرسانی قیمت: شنبه 23 تیر 1403
 • ساعت هوشمند اپل سری 9 مدل 41mm بدنه آلومینیوم با بند سیلیکونی ساعت هوشمند اپل سری 9 مدل 41mm بدنه آلومینیوم با بند سیلیکونی
  استارلایتمشکینقره ای
  تخفیف!

  ساعت هوشمند اپل سری 9 مدل 41mm بدنه آلومینیوم با بند سیلیکونی

  قیمت اصلی ۱۹,۴۹۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۹,۱۴۹,۰۰۰ تومان است. %2
  گارانتی
  رنگ
  قیمت اصلی ۱۹,۴۹۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۹,۱۴۹,۰۰۰ تومان است.
  بروزرسانی قیمت: یکشنبه 17 تیر 1403
 • ساعت هوشمند اپل سری SE9 40mm با بدنه آلومینیوم
  استارلایتمشکینقره ای
  تخفیف!

  ساعت هوشمند اپل سری SE9 40mm با بدنه آلومینیوم

  قیمت اصلی ۱۲,۲۹۸,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۱,۹۸۹,۰۰۰ تومان است. %3
  گارانتی
  رنگ
  قیمت اصلی ۱۲,۲۹۸,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۱,۹۸۹,۰۰۰ تومان است.
  بروزرسانی قیمت: شنبه 23 تیر 1403
 • ساعت هوشمند اپل سری 9 45mm
  استارلایتمشکینقره ای
  تخفیف!

  ساعت هوشمند اپل سری 9 45mm

  قیمت اصلی ۲۱,۴۹۴,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۰,۹۹۹,۰۰۰ تومان است. %3
  گارانتی
  رنگ
  قیمت اصلی ۲۱,۴۹۴,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۰,۹۹۹,۰۰۰ تومان است.
  بروزرسانی قیمت: سه‌شنبه 19 تیر 1403
 • ساعت هوشمند سامسونگ(Galaxy Watch6 Classic SM-R950 (43mm
  مشکینقره ای
  تخفیف!

  ساعت هوشمند سامسونگ(Galaxy Watch6 Classic SM-R950 (43mm

  قیمت اصلی ۱۱,۸۴۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۱,۷۹۹,۰۰۰ تومان است. %1
  گارانتی
  رنگ
  قیمت اصلی ۱۱,۸۴۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۱,۷۹۹,۰۰۰ تومان است.
  بروزرسانی قیمت: سه‌شنبه 19 تیر 1403
 • ساعت هوشمند سامسونگ (Galaxy Watch6 SM-R930 (40mm
  طلاییمشکی
  تخفیف!

  ساعت هوشمند سامسونگ (Galaxy Watch6 SM-R930 (40mm

  قیمت اصلی ۸,۴۴۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸,۲۹۹,۰۰۰ تومان است.
  -۲۰۰,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
  %2
  گارانتی
  رنگ
  قیمت اصلی ۸,۴۴۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸,۲۹۹,۰۰۰ تومان است.
  بروزرسانی قیمت: سه‌شنبه 19 تیر 1403
 • ساعت هوشمند سامسونگ (Galaxy Watch6 SM-R940 (44mm
  مشکینقره ای
  تخفیف!

  ساعت هوشمند سامسونگ (Galaxy Watch6 SM-R940 (44mm

  قیمت اصلی ۸,۹۴۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸,۸۹۹,۰۰۰ تومان است. %1
  گارانتی
  رنگ
  قیمت اصلی ۸,۹۴۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸,۸۹۹,۰۰۰ تومان است.
  بروزرسانی قیمت: یکشنبه 17 تیر 1403
 • ساعت هوشمند سامسونگ مدل (Galaxy Watch6 Classic SM-R960 (47mm
  مشکینقره ای
  تخفیف!

  ساعت هوشمند سامسونگ مدل (Galaxy Watch6 Classic SM-R960 (47mm

  قیمت اصلی ۱۳,۱۹۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۲,۸۹۸,۰۰۰ تومان است. %3
  گارانتی
  رنگ
  قیمت اصلی ۱۳,۱۹۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۲,۸۹۸,۰۰۰ تومان است.
  بروزرسانی قیمت: یکشنبه 17 تیر 1403
 • ساعت هوشمند سامسونگ (Galaxy Watch5 SM-R910 (44mm ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch5 SM-R910 (44mm)
  آبی روشنمشکینقره ای

  ساعت هوشمند سامسونگ (Galaxy Watch5 SM-R910 (44mm

  ۷,۳۹۹,۰۰۰ تومان
  رنگ
  گارانتی
  ۷,۳۹۹,۰۰۰ تومان
  بروزرسانی قیمت: دوشنبه 18 تیر 1403
 • ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch4 Classic SM-R890 46mm
  مشکینقره ای

  ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch4 Classic SM-R890 46mm

  ۵,۷۴۹,۰۰۰ تومان
  رنگ
  گارانتی
  ۵,۷۴۹,۰۰۰ تومان
  بروزرسانی قیمت: شنبه 16 تیر 1403
 • ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch4 SM-R860 40mm
  رزگلدمشکینقره ای

  ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch4 SM-R860 40mm

  ۵,۷۴۹,۰۰۰ تومان
  رنگ
  گارانتی
  ۵,۷۴۹,۰۰۰ تومان
  بروزرسانی قیمت: دوشنبه 18 تیر 1403
 • ساعت هوشمند اپل سری SE9 44mm با بدنه آلومینیوم بند سیلیکونی
  استارلایتمشکینقره ای
  رنگ
  گارانتی
  ۱۴,۱۹۹,۰۰۰ تومان
  بروزرسانی قیمت: دوشنبه 18 تیر 1403

ساعت هوشمند

ساعت هوشمند

یکی از گجت‌های هوشمندی که امروزه طرفداران بسیاری دارد، ساعت های هوشمند یا همان اسمارت واچ ها هستند. این ساعت‌ها در واقع دستگاه‌هایی قابل حمل هستند که همانند تلفن‌های همراه، صفحه نمایشی لمسی داشته و برنامه‌های مختلفی دارا هستند. برندهای متنوع اسمارت واچ موجود در بازار، ویژگی‌های متنوعی داشته و به خوبی می‌توانند اکثر نیازهای کاربران را رفع نمایند.
ساعت هوشمند چیست؟
ساعت های هوشمند در واقع گجت‌هایی برای راحت کردن زندگی ما در عین ارائه قابلیت‌های جالب و منحصربه‌فرد هستند. این ساعت‌ها صفحه نمایشی لمسی داشته و دارای برنامه‌های متعددی برای تماس، پخش موسیقی و غیره است. از سایر موارد متمایز کننده این ساعت‌ها نسبت به ساعت‌های عادی می‌توان به امکان شمارش گام‌ها، مقدار کالری سوزانده شده، ضربان قلب، سطح اکسیژن و غیره اشاره کرد. بنابراین به طور کلی با استفاده از ساعت هوشمند می‌توانید علاوه‌بر آگاه شدن از ساعت، سایر کارهای خود را نیز انجام دهید.
قیمت و مشخصات : اپل واچ
[expander_maker id=”1″ more=”بیشتر بخوانید” less=”بستن”]

اغلب اسمارت واچ ها از طریق بلوتوث و وای فای به تلفن همراه وصل شده و به این شکل کار می‌کنند. اما در برخی از موارد، ساعت های هوشمند جداگانه، با استفاده از سیم کارت مستقل کار کرده و نیازی به متصل کردن گوشی و ساعت نیست.
امکانات ساعت هوشمند
اکثریت ساعت های هوشمند که برای استفاده روزانه یا موقعیت‌های خاص طراحی شده‌اند، قابلیت‌های مشترکی دارند که اطلاع از این موارد شما را در خرید این گجت‌های عالی مطمئن خواهد کرد. به طور کلی امکانات استاندارد ساعت های هوشمند شامل موارد زیر است:
اطلاع از اعلان‌ها
گوشی‌های هوشمند برای اطلاع فعالیت‌ها و اتفاقات مهم در شبکه‌های اجتماعی، آمدن پیامک و غیره اعلانی را بر روی صفحه نمایش خود نشان می‌دهند. اسمارت واچ هایی که به تلفن همراه‌تان متصل هستند، به خوبی این اعلان‌ها را نمایش داده و در نتیجه شما را از اتفاقات اخیر سریعاً آگاه می‌کنند. همچنین با توجه به قابلیت‌های ساعت هوشمند خود می‌توانید در همان لحظه با استفاده از ساعت خود عکس العمل مناسب نشان داده و برای مثال به پیام دوستتان جواب دهید.
برنامه‌ها
علاوه‌بر نمایش اعلان‌های مختلف در ساعت هوشمند، برنامه‌های خاصی نیز برای راحتی شما وجود دارد. البته شایان ذکر است که برنامه‌های اسمارت واچ ها با یکدیگر متفاوت بوده و بنابر کاربردشان متغیر است. برای مثال برنامه‌های موجود در ساعت هوشمند مخصوص پیاده روی با ساعت هوشمند مخصوص غواصی قطعاً متفاوت خواهد بود. بنابراین هنگام خرید اسمارت واچ حتما به این موضوع دقت کنید تا پس از خرید پشیمان نشوید.
مدیریت رسانه‌ها
اکثریت ساعت های هوشمند، به تلفن همراه متصل شده و بنابراین به راحتی می‌توانید رسانه‌ها (مدیا) خود را از این طریق مدیریت کنید. برای مثال زمانی که در حال گوش دادن به آهنگی هستید، با استفاده از اسمارت واچ می‌توانید صدای آن را کم و زیاد کرده یا حتی به موزیک بعدی بروید.
پاسخ به پیام‌ها
یکی از موارد کاربردی این ساعت‌ها، امکان پاسخگویی به تماس‌ها و غیره است. برای این کار کافیست از طریق ساعت هوشمند خود به پیام دوستتان جوابی صوتی فرستاده یا حتی تماس تلفنی کوتاهی داشته باشید. البته این ویژگی در تمامی اسمارت واچ ها وجود نداشته و تنها برخی این قابلیت را دارا هستند، بنابراین هنگام خرید به این نکته نیز دقت کنید.
توجه به تناسب اندام
در صورت علاقه مندی به ورزش و مسائل مرتبط آن، داشتن یک ساعت هوشمند برایتان واجب است. اسمارت واچ ها با دقتی بی‌نظیر قادر به شمارش گام‌ها، میزان کالری سوزانده شده، شمارش ضربان قلب و غیره هستند. بنابراین در صورتی که آگاهی از این موارد به هنگام ورزش برایتان حائز اهمیت است، حتماً از اسمارت واچی با این قابلیت‌ها استفاده کنید.
GPS
یکی از قابلیت‌های جالب ساعت های هوشمند، دارا بودن GPS برای ردیابی موقعیت مکانی است. با استفاده از این ویژگی می‌توانید از درستی مسیر خود مطمئن شده و حتی برای اندازه‌گیری مسافت و سرعت مسیرتان نیز استفاده کنید.
قیمت و مشخصات : ساعت هوشمند سامسونگ
عمر باتری مناسب
ساعت های هوشمند به طور معمول باتری خوبی داشته و برای بیش از 10 ساعت می‌توانند شارژ نگه دارند. البته این موضوع برای اسمارت واچ های کمپانی‌های مختلف متفاوت بوده و در صورتی که این موضوع برایتان حائز اهمیت است، حتما هنگام خرید از تعداد ساعاتی که باتری می‌تواند شارژ نگه دارد، مطلع شوید.
پیدا کردن تلفن همراه
در صورتی که تلفن همراه خود را اغلب گم می‌کنید یا حتی نمی‌دانید که آن را در چه مکانی گذاشته‌اید، کافیست اسمارت واچ و گوشی خود را به یکدیگر متصل کنید. از این طریق به راحتی می‌توانید موبایل‌تان را پیدا کنید، چرا که با استفاده از ساعت هوشمند، آلارمی در گوشی‌تان به صدا در آمده و به آسانی می‌توانید آن را بیابید.
انواع ساعت هوشمند کدام است؟
اسمارت واچ ها برخلاف تصور اکثریت، انواع مختلفی داشته و آگاهی از این موارد برای خریدی مناسب بسیار مهم است. بنابراین در ادامه انواع اسمارت واچ را به طور کامل توضیح داده و با قابلیت‌های متمایزکننده هر یک شما را آشنا خواهیم کرد.

ساعت های هوشمند ساده
این مدل از اسمارت واچ ها در واقع قابلیت‌های ویژه زیادی ندارند. بلکه تنها زمان و تاریخ را نمایش داده و ویژگی‌هایی مانند کرونومتر، تایمر، آلارم و غیره دارند. البته این نوع از ساعت‌ها را نیز به کمک بلوتوث می‌توانید به تلفن همراه خود متصل نمایید.

همچنین با استفاده از این ساعت‌ها از پیام‌ها و تماس‌های دریافتی نیز می‌توانید مطلع شوید. همانطور که متوجه شدید، این نوع از اسمارت واچ ها قابلیت زیادی نداشته و به همین خاطر باتری‌شان دوام خوبی دارد.
ساعت های هوشمند ورزشی
در صورتی که ورزشکار هستید، این نوع از ساعت های هوشمند برایتان بهترین گزینه است. این اسمارت واچ ها به خوبی گام‌هایتان را شمارش و بر روی ضربان قلب‌تان نظارت می‌کنند. به این ترتیب می‌توانید تسلط بیشتری بر تمرینات خود داشته باشید. همچنین وجود GPS در این ساعت‌ها نیز به ثبت مسافت طی شده بسیار کمک می‌کند.

به طور کلی ویژگی‌های اسمارت واچ ورزشی شامل صفحه نمایش لمسی، مانیتور ضربان قلب، مقاومت در برابر آب، شمارش گام‌ها، شمارش کالری سوزانده شده و غیره است. جالب است بدانید که این ساعت‌ها برای محاسبه میزان کالری سوزانده شده و مسائلی از این قبیل، اطلاعات را به برنامه‌های تحلیلی خاصی منتقل کرده و از این طریق داده‌ها را به شما نمایش می‌دهند.
ساعت های هوشمند کلاسیک
ساعت های هوشمند با استفاده از بلوتوث یا وای فای به تلفن‌های همراه هوشمند متصل شده و تمامی پیام‌های دریافتی، تماس‌ها، اعلان‌ها و غیره را بر روی صفحه نمایش اسمارت واچ نمایش می‌دهند. حتی برخی از این ساعت‌ها قابلیت دیکته کردن متون با استفاده از صدا را دارند، به عبارتی شما متن دلخواهتان را گفته و ساعت به طور خودکار آن را می‌نویسد.

همچنین از سایر قابلیت‌های این ساعت‌ها به گام شمار و نبض سنج نیز می‌توان اشاره کرد. به لطف پیشرفت فناوری در ساعت‌های هوشمند اعم از Android Wear، Google یا WatchOS اپل و غیره، برنامه‌های زیادی در داخل این ساعت‌ها وجود دارد. همچنین نمایشگر این ساعت‌ها نیز به طور کلی بزرگ‌تر بوده و به همین خاطر کمی باتری بیشتری مصرف می‌کنند.
ساعت های هوشمند با قابلیت تماس
این نوع از ساعت های هوشمند در واقع همان نوع کلاسیک هستند، با این تفاوت که سیم کارت‌خور بوده و به طور مستقل از تلفن همراه می‌توانند کار کنند. به عبارتی برای دانلود، متصل شدن به اینترنت و غیره از اینترنت سیم کارت موجود در اسمارت واچ می‌توانید استفاده کنید. همچنین با استفاده از این نوع قادر به پاسخگویی تماس‌ها نیز بوده و به راحتی می‌توانید کارهای خود را انجام دهید. عمر باتری در این مدل از ساعت های هوشمند آنچنان زیاد نبوده و اغلب یک روزه تمام می‌شود و باید مجدداً آن‌ها را شارژ کنید.
4برند معروف ساعت های هوشمند
همواره خرید محصولات دیجیتال و خصوصاً اسمارت واچ ها از برندهای مطرح بهترین انتخاب است. چرا که این برندها امتحان خود را پس داده و از بهترین و به روز‌ترین قابلیت‌ها برخوردار هستند. به همین دلیل در ادامه محبوب‌ترین برندهای ساعت های هوشمند را معرفی خواهیم کرد.
اپل واچ
به اسمارت واچ های کمپانی اپل، اپل واچ گفته می‌شود که همانند سایر محصولات این شرکت از قابلیت‌های فوق العاده‌ای برخوردار هستند. در حال حاضر 7 سری از ساعت های هوشمند اپل وجود دارد که محبوب‌ترین‌شان سری 7، سری 6 و SE است.

تفاوت‌های این مدل‌ها در قابلیت‌هایشان بوده و به همین ترتیب از لحاظ قیمت نیز متفاوت هستند. برای مثال سری SE قابلیت اندازه‌گیری اکسیژن خون را ندارد و صفحه نمایش آن نیز کمی با سایر مدل‌ها تفاوت دارد.
ساعت هوشمند سامسونگ
اسمارت واچ های ساخت کمپانی سامسونگ یکی دیگر از معروف‌ترین ساعت‌های هوشمند در سطح جهان است. این گجت‌های هوشمند علاوه‌بر برخورداری از کیفیت بسیار بالا، از برنامه‌های زیادی نیز پشتیبانی می‌کند. در نتیجه اگر گوشی اندروید سامسونگ دارید، خرید این ساعت‌های هوشمند را بسیار پیشنهاد می‌کنیم.
ساعت هوشمند هواوی
از سایر کمپانی‌های موفق در زمینه ساخت ساعت هوشمند، به هواوی می‌توان اشاره کرد. این برند با طراحی و تولید اسمارت واچ های زیبا، خوش‌دست و قیمت مناسب گزینه‌ای عالی برای افرادی با گوشی‌های هواوی است.

در این ساعت‌ها به امکانات متعددی از قبیل دستیار سلامت، GPS، ضربان سنج و غیره می‌توان اشاره کرد. البته این قابلیت‌ها در هر مدل از ساعت‌های هواوی متفاوت بوده و به هنگام خرید باید به آن‌ها توجه نمایید.
ساعت هوشمند شیائومی
از برندهای خوش قیمت و باکیفیت در صنعت تکنولوژی که در چند سال اخیر محبوبیت زیادی را در بین مردم کسب کرده، بدون شک به برند شیائومی می‌توان اشاره کرد. این مجموعه در ساعت های هوشمند نیز بسیار موفق عمل کرده و مدل‌های متنوعی را با توجه به نیاز کاربران به بازار عرضه کرده است.

اسمارت واچ های شیائومی نیز از قابلیت‌های مختلفی اعم از گام شمار، فشار سنج، ضربان سنج و غیره دارا بوده و به خوبی نیازهای عموم کاربران را برطرف می‌کنند.
قیمت و مشخصات : ساعت هوشمند شیائومی
راهنمای خرید ساعت هوشمند
همانند هر موضوع دیگری خرید اسمارت واچ نیز نکات خاص خود را داشته و به همین سبب در ادامه موارد مهمی که پیش از خرید در رابطه با مچ بندهای هوشمند باید بدانید را توضیح خواهیم داد. دقت به این موارد هنگام خرید، سبب رضایت کامل‌تان از خرید شده و در نتیجه می‌توانید از این گجت هوشمند بهترین استفاده را داشته باشید.
سازگاری سیستم عامل
اولین و مهم‌ترین موضوعی که باید به آن هنگام خرید توجه نمایید، سیستم عامل ساعت هوشمند است. زمانی که سیستم عامل تلفن همراه و ساعتتان با هم یکسان باشد، اسمارت واچ‌تان عملکردی فوق العاده خواهد داشت و به عبارتی می‌توانید از تمامی قابلیت‌های آن نهایت استفاده را داشته باشید.

برای مثال در صورتی که گوشی شما سیستم عامل iOS دارد، حتما اپل واچ تهیه کنید تا از تمامی ویژگی‌های ساعت خود لذت ببرید.

صفحه نمایش
یکی از موارد مهم در ساعت های هوشمند، وضوح و اندازه صفحه نمایش است. برای مثال ساعت‌هایی که نمایشگرشان از نوع OLED است، عملکرد و وضوح بهتری نسبت به LCD دارند. همچنین ابعاد صفحه نمایش نیز یکی دیگر از مسائل سلیقه‌ای است که هنگام خرید باید نهایت دقت را داشته باشید.
قیمت و مشخصات : ساعت هوشمند هواوی
قابلیت شخصی سازی
امروزه ساعت های هوشمند ظاهر بسیار متفاوتی دارند و حتی می‌توان گفت هر فردی با توجه به سلیقه خود می‌تواند ساعت خود را داشته باشد. دلیل این امر قابلیت شخصی سازی بالای این گجت‌های هوشمند است، به عبارتی امکان تعویض بندها، دست افراد را در تغییر ظاهر ساعت بسیار باز گذاشته است.
برنامه‌ها
یکی دیگر از دلایل محبوبیت بالای اپل واچ در بین افراد، در دسترس بودن بیش از 2000 برنامه برای این ساعت‌ها است. این برنامه‌ها در کاربردی بودن اسمارت واچ بسیار مهم بوده و در نتیجه سبب راحتی بیشتر شما هنگام استفاده می‌شود. البته این برنامه‌ها نه تنها در اپل واچ، بلکه در ساعت های هوشمند کمپانی سامسونگ، گوگل و غیره نیز وجود داشته و در دسترس عموم کاربران قرار دارد.
قابلیت تماس و دریافت پیامک
همانطور که تا این بخش از مقاله متوجه شدید، قابلیت تماس و دریافت پیامک عموماً در ساعت های هوشمندی وجود دارد که سیم کارت خور باشند. بنابراین در صورتی که این موضوع برایتان حائز اهمیت است، حتما به هنگام خرید از سیم کارت خور بودن اسمارت واچ مدنظرتان اطمینان حاصل کنید.
باتری
باتری ساعت های هوشمند به میزان استفاده و قابلیت‌های ساعتتان بستگی دارد. برای مثال در صورتی که ساعتتان ویژگی GPS داشته باشد، شارژ بیشتری نسبت به مدل‌های ساده مصرف خواهد کرد. اما این موضوع به معنای ضعیف بودن باتری این ساعت‌ها نبوده و بلکه به طور کلی حدود 1 تا 2 روز این ساعت‌ها شارژ نگه خواهند داشت.
جمع بندی ساعت های هوشمند
ساعت های هوشمند در واقع گجت‌های پوشیدنی برای سهولت در زندگی با قابلیت‌های ویژه هستند. برای اینکه اسمارت واچ ها بهترین عملکرد را از خود نشان دهند، پیشنهاد می‌شود برند تلفن همراه و ساعتتان یکی باشد.

همچنین ساعت های هوشمند بر اساس قابلیت‌های خود در 4 دسته ساده، کلاسیک، ورزشی و با قابلیت تماس دسته بندی می‌شوند. بهترین برندها برای خرید ساعت هوشمند شامل برند اپل، سامسونگ، هواوی و شیائومی بوده، چرا که در بین مردم محبوبیت بسیار بالایی دارند.

[/expander_maker]
سوالات متدوال:


بهترین ساعت هوشمند 2022 موجود در بازار کدام است؟

یکی از بهترین ساعت هوشمند های موجود در بازار اپل واچ سری 7 میباشد ،این ساعت کامل ترین ساعت اپل با بهترین نمایشگر در بین ساعت های هوشمند میباشد که وارد بازار شده است.


بهترین برندهای ساعت هوشمند چه برندهایی هستند؟

برندهای خوب و محبوب دنیا برای ساعت هوشمند به ترتیب شیائومی ، اپل، سامسونگ، هواوی واچ هستند.


بیشترین امکانات را کدام ساعت هوشمند موجود در بازار دارد؟

اپل واچ سری 7 بیشترین امکانات را در مقابل ساعت هوشمند های دیگر دارد ، این ساعت هوشمند قدرتمند ترین تراشه و بهترین نمایشگر در اختیارتان قرار میدهد.

مقایسه ( 0 مورد )

دلیل بازگشت وجه

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.